SILESIA SUPER LIGA

Mocarny beniaminek - mocarne plany

„MOCARNY BENIAMINEK-MOCARNE PLANY”

Hitem czwartej kolejki nieoczekiwanie został mecz Plastics-Lamber.

Bardzo szybkie oraz nerwowe spotkanie, które pomimo trzykrotnego prowadzenia zespołu PLASTICU zakończyło się remisem. Mogło być inaczej gdyby Łukasz Kowalski w ostatnich sekundach spotkania wygrał pojedynek sam na sam z bramkarzem ekipy LAMBER.

KSAWERA liczyła na zwycięstwo z zespołem, który prezentuje niezbyt równą formę na początku tego sezonu. Do przerwy wszystko przebiegało zgodnie z planem a sam mecz do ciekawych nie należał.
Sytuacja zmieniała się po przerwie i to zespól GALILLEO przebudził się z letargu i strzelił cztery gole rozbijając KSAWERĘ 2-5.

Bardzo mocny beniaminek podejmował zespół METALEXu,
który po efektownym początku dostał zadyszki oraz najmniejszy wymiar kary tracąc trzy bramki. W pewnym momencie zespół METALEXU doprowadził do kontaktu, lecz SAINT-GOBAIN kontrolowało sytuację i wygrał 3-1.

W meczu MELVIT –FIEGE dosyć szybkie prowadzenie objęła drużyna MELVITu, która kontrolowała całe spotkanie, chociaż trzeba przyznać, że drużyna FIEGE z meczu na mecz jest coraz mocniejsza i sprawi jeszcze nie jedna niespodziankę w tym sezonie.

Ostatni mecz wygrała zaskakująco łatwo ekipa DREWNEX-u.

JUTRZENKA tylko przez 13 minut utrzymywała tempo tego spotkania. Niestety stracone szybko trzy bramki, w końcówce pierwszej połowy, postawiły zespół w dość nie komfortowej sytuacji. Skutek - JUTRZENKA przegrała całe spotkanie wysoko 1-6.