SILESIA SUPER LIGA

Mistrz w opałach - nic bardziej mylnego, DREWNEX pokazał klasę !!!

MISTRZ W OPAŁACH - NIC BARDZIEJ MYLNEGO, DREWNEX POKAZAŁ KLASĘ !!!

W pierwszym spotkaniu zapowiadającym się, jako szlagier kolejki zespół KSAWERY pokonał MELVIT 3-2.
Mecz mógł się podobać, było dużo zwrotów akcji oraz kontrowersyjnych sytuacji sędziowskich, co spowodowało złożeniem oficjalnego protestu na poziom sędziowania. Co prawda sędzia Kurek po spotkaniu omawiał z zainteresowanymi stronami sporne sytuacje – jednak niesmak pozostał? O sukcesie gospodarzy zadecydowała sytuacja z 26 minuty gdzie MichałTerefienko zdobył zwycięską bramkę.

W spotkaniu SAINT-GOBAIN SECURIT - GALILEO
pięć bramek padło łupem gospodarzy a konkretnie duetu Białkowski-Wiśniewski .Drużyna GALLIEO stanowiła tylko tło i w żaden sposób nie potrafiła zagrozić bramce Saint Gobain.

Opromieniona sukcesami z poprzednich kolejek drużyna METALEXU przystępowała do meczu z JUTRZENKĄ w roli faworyta, niestety przygoda z fotelem lidera zakończyła się boleśnie oraz krwawo.Jutrzynka obnażyła wszystkie słabości, jakie w tym dniu reprezentowała drużyna METALEXU i pewnie wygrała spotkanie 4-2.

W rozgrywkach nareszcie zaprezentowała się nam drużyna FIEGE POLAND, w składzie czteroosobowym postanowiła stawić czoła drużynie PLASTICS. W pierwszej minucie już dostała bramkę, ale nie  poddała sie i dzielenie przegrali 6-1.

W ostatnim spotkaniu

zapachniało sensacją, zespół LAMBER po bardzo dobrej i szybkiej pierwszej połowie wygrywał z DREWNEXEM 2-0.Mało tego –w drugiej połowie mimo straty trzech bramek, zespół się podniósł i strzelił trzeciego swojego gola w 29 minucie. Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się remisem w ostatniej minucie Rafał Skowron z bliskiej odległości wpakował piłkę do siatki.