SILESIA SUPER LIGA

Subiektywny opis IV kolejki I Ligi.

Witam.

METALEX 9 - 4 FIEGE

Ponownie zespół FIEGE wystąpił w składzie daleko odbiegającym standardom .W opinii  piłkarzy Metalexu miało to być spotkanie z natury lekkich ,łatwych i przyjemnych. Niestety pierwsza połowa brutalnie sprowadziła piłkarzy Metalexu na ziemię ,porażka 2-3 do przerwy nie przynosi chwały vice- mistrzowi z ostatniego sezonu. Po przerwie Metalex ruszył do ataku czego efektem była bramka wyrównująca , następnie wyszli na prowadzenie 4-3 ale Piętka wyrównał. Jednak to  Metalex wyszedł zwycięsko z tej nierównej walki  i strzelał kolejne bramki .Mecz zakończył się wynikiem 9-4.

DREWNEX 3 - 2 GALILEO

Drużyna Galilleo  przystępowała do meczu z liderem pełna obaw ,wszak nie najlepiej weszła w rozgrywki. Widzowie licznie zgromadzeni na Hali Centrum obejrzeli widowisko na bardzo wysokim poziomie .Galilleo prowadziło już 2 -0 jednak Drewnex potrafił się zmobilizować i strzelił trzy bramki . Warto nadmienić iż rzutu karnego nie wykorzystał filar drużyny Drewnexu –Patryk Tarszkowski. Z przebiegu spotkania  remis nie krzywdził by żadnej ze stron, ale Drewnex to mistrz i kropka.

GRAND CANYON 6 - 5 PLASTICS COMPONENTS

Dobre widowisko stworzyły obydwie drużyny. Mecz był bardzo szybki i obfitował w dużą ilość bramek. W końcówce Plastics przycisnął i zmniejszył stratę do jednej bramki ,jednak na wurównanie brakło już czasu.

ROB-BUD  1 - 6 CITROEN

Następne dobre widowisko . W pierwszej połowie bardzo dużo niewykorzystanych sytuacji z obydwu stron. W przerwie spotkania sędzia Tadeusz Niedajchleb musiał uspokoić rozpalone głowy piłkarzy i ostrzegł obydwie drużyny przed nadmiernym   używaniem słów uznawanych za obraźliwe. Po przewie mecz nie stracił na atrakcyjności jednak to Citroen  zadawał ciosy i wypunktował drużyne Rob-Budu  6-1.

DREAM CREW 2 - 3 MCKS JUTRZENKA

Jutrzenka zlekceważyła rywala który gra z meczu na mecz lepiej .Pomimo dwu bramkowego prowadzenia drużyna DREAM CREW wyrównała ale Jutrzenka nie dała się przechytrzyć i wygrała całe spotkanie  2-3.Mecz obfitował w sporą ilość żółtych kartek.

Teraz mamy przerwę .Proszę zapoznać się z terminarzem.