Subiektywny opis III kolejki I Ligi.

Witam.
Chciałbym przybliżyć Wam wydarzenia trzeciej kolejki I ligi DLF.

DREWNEX 2 - 1 MCKS JUTRZENKA
To miało być łatwe spotkanie dla opromienionego poprzednimi sukcesami drużyny mistrza DREWNEXU. Jednak pierwsza połowa należała do drużyny Jutrzenki która raz po raz stwarzała zagrożenie pod bramką Drewnexu i jako pierwsza strzeliła zasłużoną bramkę..Jutrzenka kontrolowała grę i szybkimi kontrami seryjnie pudłowała i obijała trzykrotnie słupki rywala.Wykorzystała to drużyna DREWNEXU i strzeliła bramkę wyrównującą .Do przerwy remis 1-1 .
Po przrerwie widowisko nie straciło na atrakcyjności,jednak po raz kolejny dało znać o sobie doświadczenie zawodników drużyny DREWNEXU i  strzelili zwycięską bramkę.Bardzo dobre spotkanie .Brawo.Spoko

GRAND CANYON 3 - 1 METALEX
Są takie mecze gdzie najlepszym stwierdzeniem jest żę"spotkanie się odbyło" a reszta  jest Milczenie

GALILEO 2 - 5 CITROEN
Kolejny popis bezradności drużyny Galilieo -mimo dwukrotnego prowadzenia i kuriozalnych błędów bramkarza Citroena Masalskiego drużyna poległa z nieźle spisującym się zespołem CITROENA.Oczywiście nie obyło się bez incydentów związanych ze znajomością przepisów (a raczej z ich interpretacją) w efekcie czego piłkarz Citroena Rorerman został ukarany żółta kartką.
Pan sędzia Henryk Kurek poprawnie sędziował zawody .Spotkanie było nerwowe ale w końcówce Citoren dobijał zespół Galilleo a ostatnią piątą bramkę strzelił dobrze dysponowany Przemysław Wołczyk.

DREAM CREW 3 - 1 FIEGE
Niech nikogo nie zmyli wynik spotkania. Drużyna FIEGE wystąpiła przeciwko drużynie DREAMS CREW w składzie trzy osobowym, była przez większość spotkania drużyną lepiej zorganizowaną co przypieczętowała bramką. Chciało by się napisać coś dobrego o drużynie DREAMS CREW ale ...no właśnie (byli ,zagrali,zwyciężyli). Poziom organizacji ich gry był co najmniej na poziomie drużyn drugoligowych i zgodnie z obserwatorami tego spotkania ich przyszłość to gra na hali na Łęknicach.

PLASTICS COMPONENTS 5 - 2 ROB-BUD
Po emocjach w poprzednim meczu obserwator nie mógł pozbierać myśli - więc opisu nie będzie. Fajna gra. Szybka, gol za golem, nerwówka, kartki .