SILESIA SUPER LIGA

Lekcja pokory ...

Lekcja pokory…..
W drugiej kolejce niewątpliwym wygranym okazała się grypa, która zdziesiątkowała drużyny a co za tym idzie zdezorganizowała rozgrywki.
Z planowanych pięciu spotkań odbyły się tylko trzy, co w żaden sposób nie zmniejszyło atrakcyjnośći II kolejki. A więc po kolejki…. W pierwszym spotkaniu drużyna
MELVITU skarcona przed tygodniem i pełna obaw przystępowała do meczu z solidną ekipą PLASTICS FC. Niestety w toku spotkania solidność Plastiku, przemieniła się raczej w radosna twórczość i miny zawodników po meczu nie były okazałe
Zaskakujaco łatwo MELVIT wysoko wygrał 7-0.
Następne spotkanie Galileo – Jutrzenka stało na dobrym poziomie i nie można powiedzieć czy to GALLIEO zagrało tak dobrze czy JUTRZENKA tak źle.
Do przerwy był remis a po przerwie świetnie dysponowany Orłowski (Galileo),sukcesywnie rozmontowywał obronę drużyny Jutrzenki. Mecz zakończył się wynikiem 4-1.
Ostatnie spotkanie pokazało, że METLEX w składzie osobowym niespotykanym w poprzednich latach,chętnie na stałe nawiąże walkę z najlepszymi.

Pokonał pewnie drużynę LAMBER 2-0 a ozdobą spotkania był fantastyczny gol Mateusz Wawszczaka (Metalex)
na 2-0. Przynajmniej do poniedziałku METALEX może patrzeć na innych z góry.