SILESIA SUPER LIGA

Zakończenie Sezonu 2011 / 2012


MISTRZEM DĄBROWSKIEJ LIGI FUTSALU W SEZONIE 2011 / 2012
ZOSTAŁA DRUŻYNA


SERDECZNIE   GRATULUJEMY  !!!


Podsumowanie sezonu 2011/2012

Witam wszystkich uczestników Dąbrowskiej Ligi Futsalu.


W sezonie 2011/2012 Mistrzem Dąbrowskiej Ligi Futsalu został jak tradycja nakazuje zespół DREWNEX. Nie wątpliwie jest to sukces zgranego kolektywu z doświadczonym ,bramkostrzelnym  bramkarzem Damianem Emerykiem oraz niezmiennie aktywnym kapitanem drużyny Krystianem Brydą .Następny sukces w tej druzynie odniósł Patryk Taraszkowski zostając po raz kolejny królem strzelców I Ligi. Drużyna Drewnexu oraz najlepszy strzelec  w nagrodę otrzyma Puchar oraz Bon na zakupy sportowe w sklepie naszego partnera firmy AP-SPORT.


Drugie miejsce w zajęła niespodziewanie drużyna METALEXU ,grająca cały sezon równo i na koniec wyprzedziła drużynę którą typowaliśmy do zwycięstwa ligi – Fiege. Brawa dla METALEXU.!!!!

 


Trzecie miejsce dla FIEGE która jako jedyna drużyna odebrała Drewnexowi komplet punktów wygrywając 2-1;6-5. Niestety później było już w kratkę i ostatecznie wylądowała na ostatnim miejscu podium.

 

Za drugie i trzecie miejsce drużyny otrzymają Medale oraz Puchar.

Do II Ligi spadają drużyny ARKAN oraz WATERPAUL .Decyzja odnośnie złamania regulaminu przez drużynę KOKSY zostanie ogłoszona w sierpniu.

Do I Ligi awansuje drużyna KEM oraz (prawdopodobnie) JUTRZENKA.

Gratulujemy.!!

Królem strzelców II Ligi został zawodnik DEBEŚCIAKÓW – Piotr Obrusik.

Zakończenie sezonu odbedzie się we wrześniu. O dokładnej dacie poinformujemy z odpowiednim wyprzedzeniem.


Krzysztof Dubiel

© 2012 Dąbrowska Liga Futsalu