ARCHIWUM

Raport meczowy: LAMBER BĘDZIN - ALL STARS KSAWERA | Kolejka 7 | I Liga 2013/2014

Podsumowanie

Spotkanie LAMBER- KSAWWRA przejdzie do historii naszej ligi.

mecz2a

Lamber od początku rzucił się do ataku i przez pierwsze minuty zamknął Ksawery na swojej połowie. Niestety dwie kontry KSAWERY doprowadziły do wyniku 0-2. Po przerwie Lamber szybko wyrównał i mecz zaczął się od początku. Wnikliwi obserwatorzy zgodnie twierdzili, że zespól LAMBER wyjdzie zwycięsko z tej rywalizacji.

Nic z tego. Piłkarze prowadzeni przez Artura Limańskiego postanowili zrobić trening strzelecki swojemu bramkarzowi i dopuszczali zespołu KSAWERY ze stoickim spokojem pod swoje pole karne. Sympatyczny „Bajbus"