10BramkaArkadiusz Kowalczyk
08BramkaMateusz Wawszczak
06BramkaKamil Kmiecik

Podsumowanie

Ach co to był za mecz…….. Metalex - Drewnex. Wszyscy przecierali oczy ze zdumienia kiedy zespól Metalexu rozgrywał swoje najlepsze piętnaście minut w tegorocznej edycji ligi. Agresją i zaangażowaniem całej drużyny zdobywał kolejne piękne bramki i nie dopuszczał zespołu Drewnexu pod swoje pole karne. Fantastyczną połówkę rozgrywał bramkarz Metalexu. A po przerwie……………. Emeryk wyrolował obronę Metalexu i strzelił kontaktową bramkę, a po minucie był już remis 3-3 i piękny sen o pozytywnym wyniku pozostał tylko w głowie piłkarza Arkadiusza Kowalczyka. Szkoda ale wielkie brawa i słowa uznania dla zespołu zarówno Metalexu za podjęcie walki oraz Drewnexu za wyjśie z tarapatów i wygranie kolejnego, 15 meczu z rzędu.