• 1
  • 2
  • 3
  • 4
Ranking Wydarzeń - Bramka: ERREA CUP 2014


Pozycja   Nazwa Zespół Bramka
1 Mateusz Staś Mateusz Staś SIERPIEŃ 80 KWK MYSŁOWICE - WESOŁA 11
2 Dariusz Bigaj Dariusz Bigaj AUTO BORYS BĘDZIN  9
3 Radomir Kowalski Radomir Kowalski AUTO BORYS BĘDZIN  7
4 Janusz Cyran Janusz Cyran ROCKWELL AUTOMATION  6
- Rafał Dragan Rafał Dragan TAMIR BYSTRZYCA KŁODZKA  6
6 Krzysztof Oświęcimski Krzysztof Oświęcimski AUTO BORYS BĘDZIN  5
- Artur Kierpiec Artur Kierpiec REM-BUD  5
8 Mariusz Ręgowski Mariusz Ręgowski KNAUF INDUSTRIES  4
- Daniel Jastrzębski Daniel Jastrzębski ROCKWELL AUTOMATION  4
- Paweł Szydło Paweł Szydło TAMIR BYSTRZYCA KŁODZKA  4
- Łukasz Isalski Łukasz Isalski TAMIR BYSTRZYCA KŁODZKA  4
- Patryk Bartol Patryk Bartol SIERPIEŃ 80 KWK MYSŁOWICE - WESOŁA  4
13 Grzegorz Kutwiński Grzegorz Kutwiński MICHAEL HUBER POLSKA  3
- Hubert Szparug Hubert Szparug KNAUF INDUSTRIES  3
- Damian Pluta Damian Pluta ROCKWELL AUTOMATION  3
- Adam Wszołek Adam Wszołek ELBIT CZELADŹ  3
- Przemysław Staś Przemysław Staś SIERPIEŃ 80 KWK MYSŁOWICE - WESOŁA  3
- Przemysław Wołczyk Przemysław Wołczyk AUTO BORYS BĘDZIN  3
19 Remigiusz Chłosta Remigiusz Chłosta AUTO BORYS BĘDZIN  2
- Mariusz Liszewski Mariusz Liszewski KNAUF INDUSTRIES  2
- Grzegorz Pławiak Grzegorz Pławiak TAMIR BYSTRZYCA KŁODZKA  2
- Łukasz Bartol Łukasz Bartol SIERPIEŃ 80 KWK MYSŁOWICE - WESOŁA  2
- Marcin Mondry Marcin Mondry MICHAEL HUBER POLSKA  2
- Marcin Paluch Marcin Paluch MICHAEL HUBER POLSKA  2
- Michał Szczepankiewicz Michał Szczepankiewicz MICHAEL HUBER POLSKA  2
- Rafał Banaszkiewicz Rafał Banaszkiewicz KNAUF INDUSTRIES  2
- Jakub Żyłka Jakub Żyłka REM-BUD  2
- Patryk Fronczek Patryk Fronczek ELBIT CZELADŹ  2
- Mariusz Bartol Mariusz Bartol SIERPIEŃ 80 KWK MYSŁOWICE - WESOŁA  2
- Przemysław Kaczmarczyk Przemysław Kaczmarczyk ROCKWELL AUTOMATION  2
31 Bartłomiej Dowlaszewicz Bartłomiej Dowlaszewicz MICHAEL HUBER POLSKA  1
- Bartłomiej Szamburski Bartłomiej Szamburski KNAUF INDUSTRIES  1
- Marcin Szamburski Marcin Szamburski KNAUF INDUSTRIES  1
- Artur Krajewski Artur Krajewski KNAUF INDUSTRIES  1
- Mariusz Łapiński Mariusz Łapiński KNAUF INDUSTRIES  1
- Marek Wiatr Marek Wiatr MICHAEL HUBER POLSKA  1
- Jacek Wszołek Jacek Wszołek ELBIT CZELADŹ  1
- Grzegorz Mizera Grzegorz Mizera REM-BUD  1
- Rafał Rosochacki Rafał Rosochacki AUTO BORYS BĘDZIN  1
- Artur Matyszkiewicz Artur Matyszkiewicz REM-BUD  1
- Adam Baran Adam Baran AUTO BORYS BĘDZIN  1
- Marcin Świst Marcin Świst ELBIT CZELADŹ  1
- Piotr Szymański Piotr Szymański TAMIR BYSTRZYCA KŁODZKA  1
- Kamil Kuzior Kamil Kuzior AUTO BORYS BĘDZIN  1
- Maciej Szabucki Maciej Szabucki ROCKWELL AUTOMATION  1
- Mateusz Szymaniak Mateusz Szymaniak ROCKWELL AUTOMATION  1
- Daniel Łapiński Daniel Łapiński KNAUF INDUSTRIES  1
- Wojciech Sucharkiewicz Wojciech Sucharkiewicz ELBIT CZELADŹ  1


user1 2

user2 2

user3 2    

Copyright © Ranking Wydarzeń - Bramka: ERREA CUP 2014. - DFD SPORTS (04-Futsal & Footbal Center) All Rights Reserved. fot. Piotr Krzaczkowski - www.sniezka.karpacz.pl
Powered by Joomla 1.7 Templates designed by webhosting
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd