• GRUPA ELBITTrzeci Wymiar Galwanotechniki
3 4 5 6
Image Slider for Website by WOWSlider.com v4.8

„QUO VADIS JURZENKO” ?

Minionej kolejce mieliśmy do czynienia ze sporymi niespodziankami. W pierwszym spotkaniu KSAWERA nie miała prawa wygrać z METALEXEM.

metalex-ksawera

METALEX po strzeleniu dwóch bramek w pełni konrolwał przebieg wydarzeń na biosku. Co prawda W ostatniej minucie pierwszej połowy KSAWERA zmniejszyła stratę strzelając bramkę, ale nie dawało to METALEXowi powodów do niepokoju. W drugiej połowie METALEX został zdominowany przez zaciekle atakujący zespól rywala, który nie zważając na obecność pałętających się chłopaków z METALEXU strzelał bramkę za bramką. Nie pomógł nawet strzał rozpaczy w ostatniej minucie Krystiana Gawlika, niespodzianka stała się faktem.

Podobna sytuacja towarzyszyła nam w spotkaniu GALLILEO – LAMBER

galileo-lamber

,z jedną zmianą a mianowicie zespołowi gospodarza animuszu starczyło tylko na pierwsze piętnaście minut. LAMBER w drugiej połowie sukcesywnie strzelał bramki i zwyciężył 1-3.

z1    W spotkaniu PLASTICS – SAINT GOBAIN faworyt miał być tylko jeden i nie był to bynajmniej zespół PLASTICU. Niestety SAISN-GOBIN jeszcze nie otrząsnął się z ubiegłotygodniowej porażki i zdecydowanie przegrał ze świetnie zorganizowanym zespołem   prowadzonym przez Miłosza Mikułę.

plastics-saingobains

Wygląda na to, że powoli zespoły z pudła tabeli ubiegłego sezonu odzyskują blask.

Subiektywny tytuł opisu tej kolejki odnosi się do zespołu JUTRZENKI, która po raz kolejny zawiodła. Jak zwykle stwarzała okazję strzeleckie, nawet prowadziła, niestety indolencja napastników była bardzo widoczna i większość strzałów leciało „Panu bogu w okno". W tym momęcie należy pochwalić zespól MELVITU, który konsekwentnie realizował plan taktyczny i w ostatniej minucie strzał Macieja Janczara znalazł drogę do bramki. Wygrana MELVITU stała się faktem ….