ARCHIWUM

Nowy sezon z ZLF

Zaproszenie 16 17 na strone 700px

 

    Miło nam ogłosić nabór na kolejny sezon 2016/2017 rozgrywek Zagłębiowskiej Ligi Futsalu. To już XII edycja. W tym roku jak zawsze gwarantujemy wiele sportowych emocji, organizację na najwyższym poziomie i oczywiście atrakcyjne nagrody.

ROZGRYWKI   
    Rozgrywki będą się odbywać podobnie jak w zeszłym roku na nowoczesnej hali sportowej należącej do ZSO 14, przy ul. Kisielewskiego 4b w Sosnowcu. Ci którzy już z nami grali doskonale znają ten obiekt. Tych, którzy zastanawiają się dopiero nad udziałem w naszych zawodach, zapewniamy, że oddana raptem trzy lata temu hala spełnia wszystkie stawiane przed nią wymagania w stopniu bardzo dobrym.
    Spotkania odbywać się będą w poniedziałki i piątki późnym popołudniem. Rozpoczynamy 3 października 2016r. Konkretne godziny meczy i szczegółowy terminarz zostanie opublikowany z chwilą zamknięcia rejestracji.

ZAPISY
    Zapraszamy do zapisów już teraz. Wpisowe w tym roku na cały sezon wynosi 1300zł dla drużyny.puchary

NAGRODY
    Oczywiście nie mogło by obyć się bez nagród. Tym razem zwycięzcy zainkasują 1500zł w gotówce. Król Strzelców, Najlepszy Zawodnik oraz Najlepszy Bramkarz zainkasują, każdy po 100zł. Wspomnieć należy (choć to czysta formalność), również o pucharach i medalach dla wszystkich wyżej wymienionych.
    Nowością tegorocznych zmagań będzie formuła w jakiej wybierzemy Najlepszego Zawodnika i Najlepszego Bramkarza. Tym razem to wy zadecydujecie, którzy z was zasłużyli na te tytuły.

    Tak więc zapraszamy. Nie traćcie czasu i już teraz potwierdźcie swój udział w rozgrywkach. Wszystkim życzymy sukcesów i zapewniamy, że z naszej strony dołożymy wszelkich starań aby wasze zmagania przebiegały prawidłowo i w komfortowej atmosferze.

Krzysztof Dubiel
©2016 Zagłębiowsak Liga Futsalu (SSL)

 

    mapa witryny

DMC Firewall is a Joomla Security extension!