ARCHIWUM

Przetasowania na szczycie

14kolejka

Kolejny tydzień i kolejne emocje tylko u nas w ZAGŁĘBIOWSKIEJ LIDZE FUTSALU. Nie na darmo mecze ligi mistrzów rozgrywane są o prestiżowej porze.
    O godzinie 21:00 w ramach XIII kolejki stanęły naprzeciwko siebie drużyny FIEGE DĄBROWA GÓRNICZA oraz PLASTICS COMPONENTS FUEL SYSTEM. Na papierze oraz w oczach obserwatorów murowanym faworytem była ekipa FIEGE. Samo spotkanie dostarczyło dużo emocji oraz mnóstwa sytuacji strzeleckich. Bramki padały jedna po drugiej i do przerwy na tablicy wyników był remis. Świetną partię rozegrał zawodnik PLASTIC CFS Artur Pałasz który strzelił trzy bramki, z drugiej strony dwoił się i troił lider FIEGE – Adam Zbroszczyk, niestety musiał zadowolić się tylko jedna bramką i w klasyfikacji strzelców stracił dystans do Wawszczaka.
    Zespół METALEXU pokonał zdecydowanie FICOMIRIRIS 7-2. Drużyna Fico grała tylko czterema graczami i w drugiej połowie ekipa METALEXU w ramach fair play desygnowała do gry również niepełny skład. BRAWA!!!!.
    MADOR ciągle przyczajony na trzecim miejscu spokojnie rozklepał zespół ELBITU 5-0. Ot taka jednostka treningowa…..
    Świetna pasję kontynuuje zespół SITELTALK, który ograł SUPER GYM 5-3 i zajmuje stabilne 5 miejsce tracąc do podium cztery punkty.
    Zespół IW PSARY zdobył trzy punkty walkowerem.

A już za tydzień kolejna kolejka oraz losowanie PUCHARU ZAGŁĘBIA.