ARCHIWUM

Strzelcy wyborowi wystąp

13kolejka

Miniona kolejka obfitowała w wysokie wyniki, co za tym idzie popisywali się strzelcy z pierwszej trójki klasyfikacji.
    W spotkaniu rozpoczynającym kolejkę FICOMIRIRS przegrało z SITELTALK 3-8. Jak zwykle pierwsza połowa nie zwiastowała tak sromotnej porażki ekipy Pawła Grześki ale oni już tak mają. SITELTALK zagrał na swoim dobrym poziomie i zanotował szóstą wygraną w sezonie.
    W drugim spotkaniu naprzeciwko siebie stanęły ekipy MAETALEXU oraz IW PSARY. Mecz zapowiadał się pasjonująco wszak grała druga drużyna z trzecią. Nie było to jednak dobre spotkanie dla IW PSARY, przebudził się bowiem Mateusz Wawszczak i strzelił swoje kolejne cztery bramki – ma ich w sumie 36.
    MADOR wracający do formy rozstrzelał drużynę SUPER GYM. Zbyt łatwo zważywszy na to iż w poprzedniej kolejce ekipa Łukasza Pasztaka poradziła sobie łatwo z PCFC.
    Wspomniane PLASTIC CFS nastrzelało bramek drużynie ELBITU, wygrywając gładko 10-1.
    Na koniec wydawało by się dobre spotkanie. I tak było ale tylko w pierwszej połowie gdzie schodząc na przerwę był wynik 1-1. Potem zaczęły się dziać cuda. Błędy w obronie NWZ spowodowały że piłkarze FIEGE wykorzystywali, każdą okazję a forma błysnął Adam Zbroszczyk, który strzelił osiem bramek i ma już ich na koncie 32. Zatem bieg o koronę króla strzelców zapowiada się fascynująco.