ZAGŁĘIOWSKA- NASZA LIGA, NASZE EMOCJE

6kolejka

Emocje, emocje, emocje to proponujemy i przezywamy, w każdy poniedziałek wieczorem.

Ale po kolei….

Jako pierwsi na parkiet wyszły drużyny SITELTALK oraz ELBITU. Spotkanie mogło się podobać ,było szybkie i dynamiczne, o dziwo d przerwy zespół Kamila Kusaka prowadził tylko 1-2 .Ale po przerwie drużyna prowadzona przez Adama Wszołka szybko zostało pozbawiona złudzeń co do pomyślnego rezultatu. Wynik 9-1 mówi sam za siebie i ekipa ELBITU musi szukać pierwszych punktów w kolejnych spotkaniach.
    Kolejne spotkanie KRISMAR podejmował FICOMIROROS. Tradycyjnie ekipa FICO wysoko prowadziła by zniweczyć swój trud i cudem wygrali 6-5. Kolejne trzy punkty dopisanie ale trzeba myśleć też o obronie.
    NIEDOCENIANI W ZAGŁĘBIU – tak bardzo niedocenieni lub zlekceważeni przez zespół METALEXU, końcówka spotkania była F A N T A S T Y C Z N A. Zwroty akcji, podwójne słupki, obie drużyny chciały zagrać o pełną pulę. Może to odważne stwierdzenie ale NIEDOCENIANI jeszcze namieszają w lidze.
    I nawet pewne siebie FIEGE mogło zostać ukarane przez IW PSARY. Pewnie objeli prowadzenie 3-0 i przestali grać. Dali pograć ekipie Artura Limańskiego ale na koniec spotkania strzelili decydującą bramkę.
    Jeszcze tylko warto wspomnieć – zostały zrobione zdjęcia. Tak, że płeć piękna do oglądania. (Hi,hi ,hi- organizator wziął ich z zaskoczenia i są prawdziwi twardziele a nie wyżelowani…….)