• XII EDYCJAZAGŁĘBIOWSKA LIGA FUTSALU
  zagraj z nami koniecznie!
  dobra zabawa z nagrodami gwarantowana
 • BIURO RACHUNKOWE BOŻENA URBAŃSKAwww.biuro-wnma.pl
  tel.: 32 2629969
  Dąbrowa Górnicza ul. Stara 6
 • GRUPA ELBITTrzeci Wymiar Galwanotechniki
  www.grupa-elbit.pl
3 4 5 6
Image Slider for Website by WOWSlider.com v4.8

Przetasowania na szczycie

14kolejka

    Kolejny tydzień i kolejne emocje tylko u nas w ZAGŁĘBIOWSKIEJ LIDZE FUTSALU. Nie na darmo mecze ligi mistrzów rozgrywane są o prestiżowej porze.
    O godzinie 21:00 w ramach XIII kolejki stanęły naprzeciwko siebie drużyny FIEGE DĄBROWA GÓRNICZA oraz PLASTICS COMPONENTS FUEL SYSTEM. Na papierze oraz w oczach obserwatorów murowanym faworytem była ekipa FIEGE. Samo spotkanie dostarczyło dużo emocji oraz mnóstwa sytuacji strzeleckich. Bramki padały jedna po drugiej i do przerwy na tablicy wyników był remis. Świetną partię rozegrał zawodnik PLASTIC CFS Artur Pałasz który strzelił trzy bramki, z drugiej strony dwoił się i troił lider FIEGE – Adam Zbroszczyk, niestety musiał zadowolić się tylko jedna bramką i w klasyfikacji strzelców stracił dystans do Wawszczaka.
    Zespół METALEXU pokonał zdecydowanie FICOMIRIRIS 7-2. Drużyna Fico grała tylko czterema graczami i w drugiej połowie ekipa METALEXU w ramach fair play desygnowała do gry również niepełny skład. BRAWA!!!!.
    MADOR ciągle przyczajony na trzecim miejscu spokojnie rozklepał zespół ELBITU 5-0. Ot taka jednostka treningowa…..
    Świetna pasję kontynuuje zespół SITELTALK, który ograł SUPER GYM 5-3 i zajmuje stabilne 5 miejsce tracąc do podium cztery punkty.
    Zespół IW PSARY zdobył trzy punkty walkowerem.

    A już za tydzień kolejna kolejka oraz losowanie PUCHARU ZAGŁĘBIA.

Krzysztof Dubiel
© 2015 Zagłębiowska Liga Futsalu (SSL)

Strzelcy wyborowi wystąp

13kolejka


    Miniona kolejka obfitowała w wysokie wyniki, co za tym idzie popisywali się strzelcy z pierwszej trójki klasyfikacji.
    W spotkaniu rozpoczynającym kolejkę FICOMIRIRS przegrało z SITELTALK 3-8. Jak zwykle pierwsza połowa nie zwiastowała tak sromotnej porażki ekipy Pawła Grześki ale oni już tak mają. SITELTALK zagrał na swoim dobrym poziomie i zanotował szóstą wygraną w sezonie.
    W drugim spotkaniu naprzeciwko siebie stanęły ekipy MAETALEXU oraz IW PSARY. Mecz zapowiadał się pasjonująco wszak grała druga drużyna z trzecią. Nie było to jednak dobre spotkanie dla IW PSARY, przebudził się bowiem Mateusz Wawszczak i strzelił swoje kolejne cztery bramki – ma ich w sumie 36.
    MADOR wracający do formy rozstrzelał drużynę SUPER GYM. Zbyt łatwo zważywszy na to iż w poprzedniej kolejce ekipa Łukasza Pasztaka poradziła sobie łatwo z PCFC. 
    Wspomniane PLASTIC CFS nastrzelało bramek drużynie ELBITU, wygrywając gładko 10-1.
    Na koniec wydawało by się dobre spotkanie. I tak było ale tylko w pierwszej połowie gdzie schodząc na przerwę był wynik 1-1. Potem zaczęły się dziać cuda. Błędy w obronie NWZ spowodowały że piłkarze FIEGE wykorzystywali, każdą okazję a forma błysnął Adam Zbroszczyk, który strzelił osiem bramek i ma już ich na koncie 32. Zatem bieg o koronę króla strzelców zapowiada się fascynująco.

 

Krzysztof Dubiel
© 2015 Zagłębiowska Liga Futsalu (SSL)

Urodziny

... w dniu dzisiejszym nikt nie obchodzi urodzin.

Twitter

WIADOMOŚCI

Odwiedzających

Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Wszystkich
832
458
9022
9022
91540
76547
24313430


Zalogowane IP: 3.236.145.153

    mapa witryny

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd